JanKa. Wydawnictwo i...
WYDAWNICTWO REDAKTORNIA PORADNIA DTP SPRZEDAŻ KONTAKT
 
 
 
KSIĄŻKI
AUTORZY
WYWIADY
RECENZJE
GALERIA
LINKI

Regulamin konkursu „Dopisz zmiany”


§ 1

Organizator

Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo JanKa (ul. Majowa 11/17, 05-800 Pruszków, tel.: 694 536 051, e-mail: wydawnictwo@jankawydawnictwo.pl).


§ 2

Zasady konkursu

Konkurs pod nazwą „Dopisz zmiany” skierowany jest do obywateli Polski, pełnoletnich i niepełnoletnich. Konkurs dotyczy powieści Katarzyny Zawodnik pt. Zapisz zmiany.
Zadaniem konkursowym jest uzupełnienie fabuły książki w jakiejkolwiek formie: plan wydarzeń, streszczenie, dopisanie fragmentu, zbiór luźnych uwag. Przedstawione przez uczestniczkę / uczestnika zdarzenie fabularne musi nawiązywać bezpośrednio do fabuły książki, może być umiejscowione w dowolnym momencie, dotyczyć dowolnego aspektu czy bohatera. Długość tekstu nie powinna przekraczać 20 stron znormalizowanych (20 x 1800 znaków - ze spacjami). Ocenie będzie podlegała zarówno treść przedstawionego tekstu, jak i jego forma.


§ 3

Terminy i sposób nadsyłania zgłoszeń

Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres wydawnictwo@jankawydawnictwo.pl do 15 listopada 2022 r. włącznie. W treści maila należy podać imię i nazwisko, ewentualnie pseudonim, adres e-mail i numer telefonu, a pracę konkursową załączyć do wiadomości jako plik tekstowy w dowolnym formacie. Przesyłając zgłoszenie, uczestnik / uczestniczka wyraża zgodę na opublikowanie jego tekstu w internecie oraz zgody na przechowywanie i przetwarzanie jej / jego danych przez wydawnictwo JanKa.


§ 4

Rozstrzygnięcie i jury

Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 30 listopada 2022 r. Prace konkursowe oceni jury w składzie: Janina Koźbiel, Jan Koźbiel, Katarzyna Zawodnik. Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.


§ 5

Nagrody

Nagrodą w konkursie jest wybrana przez zwycięzcę książka wydana nakładem Wydawnictwa JanKa, kubek, herbata, słodycze oraz publikacja pracy na fanpejdżu wydawnictwa. Nagrody zostaną wysłane w terminie do 2 tygodni od rozstrzygnięcia konkursu.

ZAPISZ ZMIANY | JanKa

PRZYŚLIJ TEKST
NOWOŚCI