JanKa. Wydawnictwo i...
WYDAWNICTWO REDAKTORNIA PORADNIA DTP SPRZEDAŻ KONTAKT
 
 
 
KSIĄŻKI
AUTORZY
WYWIADY
RECENZJE
GALERIA
LINKI
Wydawnictwa na ogół nie recenzują przysłanych tekstów, ograniczając się do krótkiej informacji, że nie są (kiedy nie są) zainteresowane wydaniem. Trudno mieć o to pretensje – przygotowanie opinii utworu literackiego jest praco- i czasochłonne, a etatowi redaktorzy mają dość pracy przy tekstach zakwalifikowanych do druku. Tymczasem wielu przysyłających swoje pierwsze powieści czy opowiadania w istocie szuka fachowej oceny, spodziewa się wskazania błędów, liczy na podpowiedź, nad czym trzeba jeszcze pracować, co zmienić, żeby wysyłając w przyszłości swoje dzieło wydawnictwu, mieć szansę na odpowiedź inną niż krótkie: „Nie”.
Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi istniejąca przy wydawnictwie JanKa poradnia, która za stosowną opłatą fachowo, rzetelnie i szczerze oceni przysłany utwór. Ocena będzie przekazana autorowi w uzgodnionych terminie i formie po uprzednim opłaceniu należności (w sposób ustalony przy składaniu zamówienia).

Cennik:
tekst do 30 stron* 110 zł brutto
tekst do 100 stron156 zł brutto
tekst do 200 stron 312 zł brutto
tekst do 300 stron440 zł brutto
tekst do 400 stron550 zł brutto
teksty powyżej 400 stron cena do uzgodnienia

( * strona znormalizowana, 1800 znaków (ze spacjami))


Możliwe są również spotkanie i bezpośrednia rozmowa na temat przysłanego wcześniej tekstu; w tym wypadku cena jest ustalana indywidualnie i zależy od objętości utworu i zakresu konsultacji.

Jeśli ktoś sobie życzy, wystawiamy fakturę VAT.

Przysyłane teksty muszą być dziełem zamkniętym, skończoną całością   – fragmenty, nawet obszerne, nie stanowią podstawy wystarczającej do oceny utworu.

Maszynopisy należy adresować na Poradnię (nie wydawnictwo):
JanKa poradnia
ul. Majowa 11/17
05-800 Pruszków

e-mail: poradnia@jankawydawnictwo.pl
tel. kom.: 694 536 051

W obu wypadkach przesyłka powinna zawierać jednoznaczną informację, że utwór nie jest ofertą wydawniczą, lecz materiałem do oceny.

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody osoby zamawiającej na przechowywanie i przetwarzanie jej danych przez wydawnictwo JanKa - więcej tutaj.

JanKa

PRZYŚLIJ TEKST
NOWOŚCI